Referencje

Co nas Wyróżnia

Co nas wyróżnia

Firma Farmed powstałaaa w 2005 roku. Początkowa działalność to otwarcie i biznesowy rozwój grupy 5 aptek w Małopolsce i na Śląsku. W tym czasie od strony aptecznej poznawaliśmy zasady funkcjonowania rynku zdrowia. Nabyte doświadczenia zaowocowały rozwojem firmy,  wiedzieliśmy już przecież jakie są oczekiwania i potrzeby Farmaceutów. W roku  2009 założyliśmy Grupę Zakupową. Wśród aptek przystępujących do naszej Grupy szybko zyskaliśmy zaufanie i jednocześnie uznanie za jeden z najlepszych produktów wśród wszystkich ofert grup zakupowych. W tym czasie rozpoczęliśmy drukowanie i kolportowanie gazetki przeznaczonej dla pacjentów „Twoje Tanie Apteki”. Spotkała się ona z tak dużym zainteresowaniem że niedługo potem  stworzyliśmy również drugi projekt pod nazwą  „Apteki Tanich Leków”, tak ażeby sąsiadujące ze sobą apteki nie konkurowały wzajemnie,  a jednocześnie miały możliwość skorzystania z naszych ofert. Drukowaliśmy i kolportowaliśmy ponad pół miliona egzemplarzy naszych gazetek na terenie Polski południowej i centralnej.

Dla kogo pracujemy

Dla kogo pracujemy

W 2012 roku nastąpił znaczący rozwój naszej firmy. Objęliśmy swoją działalnością obszar całej Polski. Nasz dział IT stworzył i uruchomił na naszych stronach internetowych platformę zakupową do składania zamówień w formie elektronicznej. Rozbudowaliśmy dział Call Center tak aby móc trafić do jak największej liczby potencjalnych klientów. Włączyliśmy do naszej działalności usługi księgowe, logistyczne, transportowe. Prowadzimy Przedstawicielstwa Handlowe i  outsourcing dla firm zewnętrznych. Świadczymy usługi hostingowe i z dziedziny projektowania stron internetowych i grafiki komputerowej. Organizujemy szkolenia we własnych salach konferencyjnych.

Aktualność druga

Polskie szkoły niebezpieczne dla słuchu Twojego dziecka

W polskich szkołach znacznie przekroczona jest dawka hałasu bezpieczna dla słuchu i ogólnego zdrowia dzieci - wykazały najnowsze badania naukowców z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz z Politechniki Gdańskiej.
O wstępnych obserwacjach dokonanych w czasie pilotażowego doświadczenia poinformowano we wtorek na konferencji prasowej w Warszawie.

Aktualność trzecia

Telemarketer poszukiwany

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy i dołącz do nas! » Oferty pracy

Aktualność pierwsza

DNA pomoże stworzyć precyzyjne leki

Zbadanie genetycznego podłoża chorób czy podatności na nie wymaga analizy niezwykle skomplikowanych zbiorów danych. Zajmuje się tym bioinformatyka. Polski naukowiec pracujący w USA dokonał przełomu w tej dziedzinie.

Nasi klienci: